הורדת סרטונים וקליפים מיוטיוב בחינם - איך מורידים מ Youtube ללא תוכנה? - YouAsk
הוסף שאלה:

כרגע באתר

904 שאלות
990 תשובות
2,829 משתמשים

משתמשים מצטיינים

sigal95 (1390 נקודות)
ירון גולדשטיין (1040 נקודות)
מנשה אברמוב (700 נקודות)
דורית אדלר (680 נקודות)
בנימינה (620 נקודות)הורדת סרטונים וקליפים מיוטיוב בחינם - איך מורידים מ Youtube ללא תוכנה?

איך להוריד אונליין סרטונים מאתר הסרטונים הגדול בעולם יוטיוב? איך להוריד קליפים של מוסיקה, סרטונים מצחיקים ועוד, בחינם, מ Youtube?

נשאל לפני 6 שנים ב-מחשבים ואינטרנט על-ידי צוות האתר

תשובה אחת

הורדת סרטונים מיוטיוב: על מנת להוריד סרטונים מהאתר Youtube אל המחשב לצפייה על המחשב, ניתן להשתמש במספר אתרים ברשת המאפשרים שירות זה בחינם. כל מה שצריך לדעת הוא מהו הקישור אל הסרטון שאותו רוצים להוריד.

על מנת להוריד סרטון, תחילה גילשו אל הסרטון המתאים ביוטיוב והעתיקו משורת הכתובת בדפדפן את הקישור לסרטון זה. דוגמא לקישור כזה היא: http://www.youtube.com/watch?v=j5-yKhDd64s

כעת, היכנסו לאתר Keepvid (לחצו על הקישור) והזינו את הקישור לסרטון במיקום שכתוב URL. כעת, לחצו על הכפתור Download ולאחר מכן על הכפתור Run בחלון הקופץ. כעת תראו כי יופיעו מספר קישורים להורדה של הסרטון שבו הינכם מעוניינים. ההבדל בין הקישורים הוא בסוג קובץ הוידאו שניתן להורדה (MP4 או FLV) והאיכות. ביחרו את הקישור להורדה על פי איכות הסרטון שבה הינכם מעוניינים - במידה ואתם רוצים סרטון באיכות גבוהה, לחצו על ההורדה ליד הכיתוב High Quality, ובמידה והינכם רוצים סרטון באיכות נמוכה, לחצו על ההורדה ליד הכיתוב Low Quality. כמובן, שככל שהאיכות של הסרטון גבוהה יותר, גודל הקובץ יהיה גדול יותר וכך יקח זמן רב יותר להוריד את הסרטון אל המחשב.

Windows Media Player שהיא הנגן שמותקן במערכת ההפעלה וינדוז (Windows) לא בהכרח יתמוך תמיד בניגון של קבצים מסוג FLV או MP4. לכן, במידה ואינכם מסוגלים לנגן את הקובץ שהורדתם, הורידו את התוכנה BSPlayer - נגן מדיה התומך במספר רב של פורמטים, כולל פורמטי הוידאו FLV ו MP4.

השאלה נענתה לפני 6 שנים על-ידי צוות האתר

שאלות נוספות שיתכן שיהיו רלווטיות לשאלה זו