שיחה ממספר חסוי - איך להתקשר ממספר טלפון חסוי? - YouAsk
הוסף שאלה:

כרגע באתר

904 שאלות
990 תשובות
2,829 משתמשים

משתמשים מצטיינים

sigal95 (1390 נקודות)
ירון גולדשטיין (1040 נקודות)
מנשה אברמוב (700 נקודות)
דורית אדלר (680 נקודות)
בנימינה (620 נקודות)שיחה ממספר חסוי - איך להתקשר ממספר טלפון חסוי?

איך לגרום למספר הטלפון או מספר  הסלולרי שממנו אנו מתקשרים להיראות חסוי בשיחה המזוהה בצד השני שאליו מתקשרים? לאיזה מספר צריך לחייג והאם החיוג כרוך בתשלום נוסף?

נשאל לפני 6 שנים ב-טלפונים וסלולרי על-ידי צוות האתר

2 תשובות

על מנת לבצע שיחות ממספר חסוי, ישנן שתי אפשרויות.

אפשרות ראשונה היא לבצע מעבר למספר חסוי באופן קבוע. זאת ניתן לעשות בעזרת שינוי הגדרות מכשיר הסלולרי, לעבודה מול מספר חסוי. בדרך כלל ניתן יהיה לעשות זאת בתפריט ההגדרות, תחת אפשרויות שיחה, להגדיר כי המכשיר יהיה לא גלוי (בניגוד להגדרת ברירת המחדל, שהיא גלוי). לאחר הגדרה זו, כל שיחה שתיצא מהמכשיר תהיה חסויה, והצד המקבל את השיחה לא יראה את מספרך בשיחה המזוהה.

אפשרות שנייה היא לבצע שינוי חד פעמי, בשיחה ספציפית שהינכם מוציעים ומענויינים כי היא תצא חסויה. על מנת לעשות זאת, רוב המכשירים והמפעילים הסלולרים תומכים בקידומת 43* (כוכבית, ארבע, שלוש). ניתן להקיש קידומת זאת לפני הקשת המספר, ולאחריה את מספר הטלפון להתקשרות, ושיחה זו תיצא באופן חסוי. לדוגמא, על מנת להתקשר ממספר חסוי למספר 0522222222, ניתן לחייג כוכבית, ואז 430522222222, והשיחה תצא באופן חסוי.

כמובן, שלפני כל הוצאת שיחה, יש לנסות זאת אל מכשיר שהוא בבעלותכם, על מנת לראות כי השיטה שבה נקטתם אכן עובדת במכשיר הסלולרי שלכם, ועם המפעיל הסלולרי שאיתו אתם עובדים (סלקום, אורנג', מירס, פלאפון וכו').

מבחינת העלות, שיחה ממספר חסוי אינה תעלה יותר משיחה רגילה, אך עובדה זו נתונה לשינויים. לכן, לפני שעושים שיחות מסוג זה, יש לוודא מול המפעילה הסלולרית שאיתה הינכם עובדים כי השיחה אכן אינה תחוייב בתוספת תשלום.

השאלה נענתה לפני 6 שנים על-ידי צוות האתר
חברות הסלולר מעדיפות 43* כי זה בתשלום , האפשרות השניה שחברות הסלולר לא מספרות עליה היא #31# כי היא בחינם
השאלה נענתה לפני 3 שנים על-ידי אנונימי

שאלות נוספות שיתכן שיהיו רלווטיות לשאלה זו

0 הצבעות
2 תשובות